Nawigacja

Komunikaty

Odwołanie wydarzeń zaplanowanych na marzec – czerwiec. Zamknięte: Przystanek Historia, czytelnie akt jawnych, punkt sprzedaży książek

W związku z wdrożeniem w Instytucie Pamięci Narodowej procedur dotyczących zapobiegania i zwalczania COVID-19 informujemy, że działalność edukacyjna Przystanku Historia - Centrum Edukacyjnego IPN w Katowicach im. H. Sławika (ul. św. Jana 10) zostaje zawieszona do odwołania.

Do odwołania pozostaną zamknięte czytelnie akt jawnych Archiwum Oddziału IPN w Katowicach (ul. Józefowska 102) oraz w Bielsku-Białej (ul. Piastowska 40) i w Częstochowie (ul. Sobieskiego 7).

VI ogólnopolski konkurs recytatorski „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück" został odwołany.

Półfinał V Turnieju Debat Historycznych IPN odbędzie się jesienią.

Zaplanowany na 4 kwietnia 2019 r. IV Festiwal Piosenki „O Wolności“ nie odbędzie się. O nowym terminie poinformujemy, gdy sytuacja na to pozwoli. 

Cykl szkoleń dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych zaplanowany w dniach 15-16 kwietnia 2020 r. w Katowicach nie odbędzie się. O nowym terminie poinformujemy, gdy sytuacja na to pozwoli.

Punkt sprzedaży książek jest  zamknięty do odwołania, zapraszamy do korzystania z usług księgarni internetowej www.ipn.poczytaj.pl

Prosimy interesantów o ograniczenie wizyt w Oddziale IPN w Katowicach oraz miejscach wykonywania czynności służbowych w Częstochowie i Bielsku-Białej.

W sprawach pilnych proponujemy kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

do góry